تسهیل در امور ویزا و روادید تجار پاکستان

 

نماینده وزارت امور خارجه در خراسان شمالی گفت: تجار پاکستان مشکلی در خصوص گرفتن ویزا و روادید نخواهند داشت و این امر تسهیل می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی، شنوایی در نشست مشترک تجار و بازرگانان پاکستان و خراسان شمالی با اشاره به وجود 900 کیلومتر مرز مشترک بین ایران و پاکستان، گفت: می توانیم از این مرزها بهترین استفاده را داشته و سطح روابط را گسترش دهیم.

وی افزود: در حال حاضر روابط ایران با پاکستان در حد بسیار خوبی است و بعد از برجام نیز این روابط مطلوب تر شده و فضای بسیار خوبی ایجاد شده است که امیدواریم سطح این روابط و مبادلات تجاری با ایران و خراسان شمالی افزایش پیدا کند.شنوایی یادآور شد: دکتر ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان امسال را سال دیپلماسی اقتصادی نامگذاری کرده اند که با نگاه ویژه به همسایگان کشور به همان مساله ای که در قانون اساسی تاکید شده توجه خاصی داشته اند.

وی متذکر شد: با توجه به وجود مشکلاتی در حوزه ویزا و روادید به عنوان نماینده وزارت خارجه این اطمینان را می دهم که تجار و بازرگانان پاکستان مشکلی در خصوص گرفتن ویزا و روادید نخواهند داشت و این امر تسهیل می شود.

نماینده وزارت امور خارجه در خراسان شمالی متذکر شد: از تجار خراسان شمالیو کشور نیز در مقابل انتظار دارند راحت تر وارد کشور پاکستان شده و روابط تجاری برقرار کنند.وی ابراز امیدواری کرد: با پیگیری هیات پاکستانی این روابط تسهیل و مبادلات تجاری گسترش یابد تا مبنایی برای افزایش سطح تجارت پاکستان و خراسان شمالی باشد.

 


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.