اعلام دوره های آموزشی فصل پاییز اتاق بازرگانی خراسان شمالی

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از اعلام دوره های  آموزشی فصل پاییز اتاق بازرگانی بجنورد در سال جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، محمد صمدی هدف از برگزاری این دوره های آموزشی را ارتقای سطح آگاهی و دانش تجار و بازرگانان به دانش روز تجارت، صادرات، واردات، بازاریابی و ... عنوان کرد.

وی به بیش از 45 دوره آموزشی از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی در سال گذشته اشاره کرد و از برگزاری بیش از 8 دوره آموزشی طی سال جاری تاکنون خبرداد.

صمدی از اعلام بسته آموزشی فصل پاییز اتاق بازرگانی در سال جاری خبرداد و عناوین این دوره ها را شامل طراحی و تدوین مدل های کسب و کار، اسناد حمل و نقل، آشنایی با سامانه ثبت سفارش، اصول مذاکرات و فن بیان، مدیریت فروش با رویکرد شکست های 5 گانه فروش عنوان کرد.

وی افزود: دوره آموزشی طراحی و تدوین مدل های کسب و کار 7 مهرماه با حضور دکتر جواد الهی نسب ، دوره آموزشی اسناد حمل و نقل 17 مهرماه با حضور دکتر اشرف تقی زاده، دوره آموزشی آشنایی با سامانه ثبت سفارش 3 آبان با حضور دکتر مظفر ناصری برگزار می شود.

وی ادامه داد: همچنین دوره آموزشی اصول مذاکرات و فن بیان 14 آذر با حضور دکتر زهرا همتیان و دوره آموزشی مدیریت فروش با رویکرد شکست های 5 گانه فروش  28 آذر با حضور دکتر محمود رضا بهشتی برگزار خواهد شد.

گفتنی است: علاقمندان به منظور شرکت در دوره های فوق الذکر  راس ساعت 8:30 روزهای عنوان  شده درمحل اتاق بازرگانی بجنورد حضور داشته باشند.


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.