برگزاری سمینار تخصصی اصول و فنون مذاکرات و فن بیان توسط اتاق بازرگانی خراسان شمالی

سمینار تخصصی اصول و فنون مذاکرات و فن بیان ویژه مدیران و معاونین کل استان از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی 27 دی ماه سال جاری  درمحل سالن همایش اتاق اصناف بجنورد  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ،  پیرو استقبال بی سابقه برای دومین بار در سال جاری سمینار تخصصی اصول و فنون مذاکرات و فن بیان توسط اتاق بازرگانی خراسان شمالی باهمکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اتاق اصناف در  روز پنج شنبه 27 دی  ماه  درمحل سالن همایش اتاق اصناف  بجنورد برگزار شد.

این گزارش حاکی  از این است که  این سمینار تخصصی ویژه مدیران و معاونین کل استان و تجار و بازرگانان ، تولید کنندگان و علاقمندان برگزار شد. سرفصل های این دوره آموزشی شامل آشنایی با تکنیک های نفود کلام _بیان اثر بخش وفنون مذاکره  _افزایش تمرکز و گستره دایره واژگان... بود. سمینار آموزشی توسط  دکتر زهرا همتیان از اساتید مجرب اتاق ایران برگزار شد.

استاد همتیان دارای سوابقی از جمله دکترای مهارتی علوم ارتباطات و مدرس و سخنران دهها سمینار و دوره جامع آموزشی می باشد. همچنین  در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر  اعطا شد.

 

ادامه مطلب

 

سمینار تخصصی اصول و فنون مذاکرات و فن بیان توسط اتاق بازرگانی خراسان شمالی

 

سمینار تخصصی اصول و فنون مذاکرات و فن بیان ویژه مدیران و معاونین کل استان از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی 27 دی ماه سال جاری  درمحل سالن همایش اتاق اصناف بجنورد  برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ،  پیرو استقبال بی سابقه برای دومین بار در سال جاری سمینار تخصصی اصول و فنون مذاکرات و فن بیان توسط اتاق بازرگانی خراسان شمالی باهمکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اتاق اصناف در  روز پنج شنبه 27 دی  ماه  درمحل سالن همایش اتاق اصناف  بجنورد برگزار می شود.

این گزارش حاکی  از این است که  این سمینار تخصصی ویژه مدیران و معاونین کل استان و تجار و بازرگانان ، تولید کنندگان و علاقمندان برگزار خواهد شد. سرفصل های این دوره آموزشی شامل آشنایی با تکنیک های نفود کلام _بیان اثر بخش وفنون مذاکره  _افزایش تمرکز و گستره دایره واژگان... می باشد.

سمینار آموزشی توسط  دکتر زهرا همتیان از اساتید مجرب اتاق ایران برگزار می شود. استاد همتیان   دارای سوابقی از جمله دکترای مهارتی علوم ارتباطات و مدرس و سخنران دهها سمینار و دوره جامع آموزشی می باشد. همچنین  در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر  اعطا شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 39-05832728238 داخلی 15 تماس حاصل فرمایند.

ادامه مطلببرگزاری کارگاه آموزشی توسعه نوآوری شرکت ها از سوی واحد آموزش اتاق بازرگانی خراسان شمالی

کارگاه آموزشی توسعه نوآوری شرکت ها از سوی واحد آموزش اتاق بازرگانی خراسان شمالی در روز شنبه 22 دی ماه سال جاری با حضور علاقمندان  درمحل سالن آموزش اتاق بجنورد  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، کارگاه آموزشی توسعه نوآوری شرکت ها از سوی واحد آموزش اتاق بازرگانی خراسان شمالی  با همکاری شرکت شهرک های صنعتی و پارک علم و فناوری استان برگزار شد.

براساس این گزارش محورهای این دوره آموزشی شامل  زنجیره ارزش در نوآوری ، پایه های اکوسیستم نوآوری ، تعاریف خلاقیت و نوآوری ، تعاریف خلاقیت و نوآوری ، متدولوژی نوآوری بود.

همچنین  در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا  خواهد شد.

 

ادامه مطلبحمایت از بخش خصوصی رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال به دنبال دارد

رییس اتاق بازرگانی خراسان شمالی به اهمیت بخش خصوصی اشاره کرد وگفت: حمایت از  بخش خصوصی رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار به دنبال دارد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی ، محمد صمدی در دهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان که با حضور استاندار و معاونین آن درمحل سالن جلسات اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد با قدر دانی از حمایت های استاندار  از بخش خصوصی و توجه ویژه به پیگیری  مشکلات واحدهای تولیدی وصنعتی استان گفت: اهمیت بخش خصوصی بر کسی پوشیده نیست چراکه بخش خصوصی توسعه و آبادانی کشور را فراهم می آورد.

وی  به کسب رتبه پنجم شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در بین اتاق های بازرگانی سراسراستان های  کشور در سال گذشته اشاره کرد وگفت: با وجود نبود زیرساخت های لازم در استان از جمله نبود راه آهن،راه دریایی و بنادر و فرودگاه مناسب تمام تلاش اتاق بازرگانی و اعضای دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان حل مشکلات و مسائل پیش رو تولیدکنندگان و صنعتگران استان به منظور فراهم سازی استانی رو به رشد است.

وی در ادامه به بیان دستور جلسه و پیگیری مصوبات جلسات قبل کمیته های ذیل شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان پرداخت  و دستور جلسه را شامل پیگیری مصوبات جلسه گذشته ، گزاش کمیته در خصوص پیشنهادت معافیت از مالیات سود سپرده گذاری درتولید و بررسی مشکل ارائه بارنامه های شرکت ها به عنوان گردش کاری و ملاک عمل امور مالیاتی عنوان کرد.

رییس کل دادگستری خراسان شمالی نیز در این جلسه از آمادگی دستگاه قضایی در راستای حمایت و کمک به بخش خصوصی و دولتی در استان خبر داد.

حجت الاسلام جعفری  گفت:دستگاه قضایی ظرفیتی است در اختیار بخش خصوصی و دولتی  و خود را مکلف می داند در حمایت از این دو بخش همکاری و حمایت لازم را داشته باشد.

وی به همکاری و همراهی دستگاه قضا برای کمک به سرمایه‌گذاران استان اشاره کرد واظهارداشت: اجرا نشدن مصوبات نشان دهنده وجود 2 اشکال است که یکی عدم همکاری و توجه ادارات و بخش‌های دولتی به وظیفه خود  که باید کارها پیگیری و مطالبه شود .

وی افزود: دیگر این که بانک‌ها باید همکاری خوبی داشته باشند.

وی موضوع فرار مالیاتی را یکی از بحث های مهم و قابل پیگیری دستگاه قضایی اعلام کرد و اظهار داشت:به دلیل حجم گسترده فرار های  مالیاتی دستگاه قضایی به عنوان جرم این مهم را پیگیری می کند.  

ادامه مطلبقدردانی استاندار خراسان شمالی از تلاش های دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان

استاندار خراسان شمالی از تلاش های دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و اتاق بازرگانی استان در راستای فراهم سازی رونق تولید و رفع مشکلات مابین بخش خصوصی و دولتی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی،دکتر محمد علی شجاعی در دهمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با اعلام این مطلب گفت: اهمیت بخش خصوصی بر هیچ آدم عاقلی پوشیده نیست زیرا هیچ جای دنیا را در طول تاریخ دولت آباد نکرده بلکه بخش خصوصی اباده کرده است.

وی افزود:دولت مدیریتش نظارت و فراهم سازی زیرساخت ها و ایجاد محیط امن برای بخش خصوصی است تا بخش خصوصی بتواند سرمایه گذاری کند.

وی اظهار داشت :در این چند سال اگر شعارهای دولت در راستای اشتغالزایی و فرمایشات مقام معظم رهبری در باره اقتصاد مقاومتی  محقق شده بخش خصوصی فراهم کرده نه بخش دولتی.

استاندار خراسان شمالی در ادامه  از تلاش های دبیرخانه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و اتاق بازرگانی استان در راستای فراهم سازی رشد رونق تولید و رفع مشکلات مابین بخش دولتی و خصوصی استان قدردانی کرد.

وی به پیگیری مصوبات جلسات شورای گفتگوی دولت وبخش خصوصی استان از ابتدای سال 97 تاکنون  پرداخت و گفت:متاسفانه برخی مصوبات اهم از ملی و استانی تاکنون  اجرا نشده و این نشان می دهد انسجام بین  بخش خصوصی و دولتی در استان مدنظر نبوده است.

وی افزود:براین اساس تقاضا داریم در این جلسات تمام مسائل با حضور بخش دولتی بررسی شود و بخش خصوصی به عنوان پیشنهاد دهنده در کمیته های زیر مجموعه جلسات شورا به بررسی کارشناسی بپردازند و به عنوان دستور کار در این جلسات بیان کنند.

شجاعی با بیان این که  شان هر جلسه  به اجرایی شدن مصوبات آن  است نه به تعداد مصوبات و تعداد جلسات آن، گفت:امیدواریم با همکاری خوب بخش خصوصی و دولتی استان بتوانیم در جلسات شورا خروجی عملیاتی برای تولید ثروت در استان فراهم آوریم.

رییس شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خراسان شمالی   خواستار پای کار آمدن همه  افراد عضو اتاق بازرگانی شد و بیان کرد: همه ما وظیفه داریم در استان تمام شرایط لازم را برای توسعه و رشد بخش خصوصی در تمام بخش ها ایجاد کنیم.

وی از برگزاری نشستی با تمام اعضای اتاق بازرگانی استان در اینده نزدیک در محل استانداری خبر داد و افزود:این نشست به منظور تبادل نظر، بیان مشکلات و ارائه راهکارها برگزار خواهد شد.

شجاعی در بخش دیگر سخنان خود با بیان این که وظیفه ما پیگیری مشکلات صنفی تمام اتحادیه ها است از اتحادیه های اتاق اصناف استان تقاضا  داریم خواسته های خود را از مسیر منطقی پیگیری کنند و ازتحصن واعتراض در خیابان ها خودداری کنند.

ادامه مطلب