برگزاری دهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی خراسان شمالی

برگزاری دهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی خراسان شمالی

دهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی خراسان شمالی با حضور اعضادر محل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی خراسان شمالی، محمد صمدی در دهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بجنورد به آگهی برگزاری نهمین دوره انتخابات اتاق‌های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور اشاره کرد و گفت: همزمان با سراسر کشور انتخابات دوره چهارم اتاق بازرگانی خراسان شمالی نیز 11 اسفندماه برگزار خواهد شد.
وی با اعلام این که ثبت نام انتخابات این دوره از 11 دی ماه تا 26 دی ماه ادامه دارد، افزود: داوطلبان عضویت در انتخابات دور چهارم هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بجنورد می توانند با در دست داشتن مدارک به دبیرخانه هیات نظارت انتخابات اتاق بجنورد مراجعه کنند.
صمدی همچنین در ادامه به مسائل و مشکلات موجود واحدهای تولیدی و صنعتی استان اشاره کرد وگفت: اتاق بازرگانی بجنورد به عنوان نماینده قانونی پارلمان بخش خصوصی همواره با برگزاری جلسات، کمیته های کارشناسی و جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی به دنبال ارائه راهکار و پیشنهاد در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان بوده است.
وی ابراز امیدواری کرد : با تحقق کامل اقتصاد مقاومتی و برنامه های دولت همراه با بخش خصوصی زمینه شکوفایی، بالندگی و رونق واحدی تولیدی و صنعتی کشور و استان محقق شود.
وی با بیان این که بخش خصوصی همراه دولت و ملت خواهند بود، گفت: زیرا این همراهی رونق ، توسعه و آبادانی کشور را به همراه دارد.13/10/97

ادامه مطلب