کمک اتاق‌ بازرگانی خراسان شمالی به مردم سیل‌زده شهرستان راز و جرگلان

رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی از کمک تامین نیازهای اولیه سیل‌زدگان راز و جرگلان  از سوی اتاق بازرگانی بجنورد با همکاری استانداری ،  سازمان صنعت و معدن و تجارت و اتاق اصناف استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، محمد صمدی با اعلام این خبر ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان،گفت:  اتاق بازرگانی با همراهی و همکاری سایر دستگاه های اجرایی استان طی اقدامی خداپسندانه در بازدید از منطقه سیل زده اقدام به تامین بخشی از مایحتاج مورد نیاز سیل زدگان شهرستان  راز و جرگلان کرد.

وی افزود: دراین بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و رئیس اتاق اصناف استان نیز حضور داشتند که با تشکیل جلسه ای در فرمانداری  راز با حضور معاونت سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی برای بررسی و تبادل نظر در خصوص نیازمندی های ضروری سیل زدگان  مقرر شد  دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی مشارکت فعال داشته باشند.

صمدی متذکر شد: اتاق بازرگانی به عنوان نماینده قانونی پارلمان بخش خصوصی همواره در کنار همه دستگاه‌ها برای کمک رسانی به مردم حادثه دیده از آمادگی لازم برخوردار است.

گفتنی است: حادثه سیل اخیر دراستان خراسان شمالی در شهرستان راز و جرگلان و مانه وسملقان چندین روستا را با خسارت جدی  مواجه کرد.

ادامه مطلب