دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات صادرات توسط اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد

دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات صادرات(صفر تا 100 صادرات) از سوی اتاق بازرگانی خراسان شمالی درمحل سالن آموزش اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات صادرات (صفر تا 100 صادرات) با حضور صادرکنندگان و وارد کنندگان، تجار و بازرگانان ، واحدهای تولیدی و علاقمندان درمحل اتاق بازرگانی بجنورد برگزار شد.

براساس این گزار ش سرفصل های این دوره آموزشی شامل سمینار آموزشی صادرات صفر تا صد،کارت بازرگانی ،تاجر و حقوق تجارت،تعرفه و شناسایی کالا،مقررات صادرات و واردات، بازاریابی و ورود به بازارهای هدف عنوان کرد.

همچنین بسته بندی صادراتی،مفاهیم ریسک در تجارت بین المللی ، اعتبار سنجی خریداران بین المللی و ریسک های صادر کنندگان، صدور پروفرما و اینویس،اسناد تجارت بین المللی ،بیمه و حمل و نقل بین المللی،اینکوترمز

روشهای پرداخت بین المللی ،تنظیم قرارداد و مباحث داوری بین المللی

نگاهی به حمل و نقل بین المللی در صادرات کالا از دیگر سرفصل دوره آموزشی آشنایی با قوانین و مقرارات صفر تا 100 صادرات  بود.

براساس این گزارش این دوره آموزشی  توسط  استاد ارجمند جناب آقای" دکتر احمد رضا مشیری" از اساتید برجسته و به نام اتاق ایران برگزار شد.

لازم به ذکر است در پایان این دوره آموزشی به تمامی شرکت کنندگان از سوی اتاق ایران گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد.

 

 

ادامه مطلب