ارائه پیشنهادات و راهکارهای لازم در پیشبرد اهداف برنامه ها اتاق موثر است

 رئیس اتاق بازرگانی خراسان شمالی اظهار داشت : ارائه پیشنهادات و وراهکارهای لازم در پیشبرد اهداف برنامه های  اتاق از سوی اعضا موثر است.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی خراسان شمالی، محمد صمدی ، رئیس اتاق بازرگانی بجنورد  در اولین جلسه کمیسیون صنایع ، احداث و خدمات فنی و مهندسی ، انرژی ، صنایع پالایشی و پتروشیمی در رابطه با بررسی نحوه تشکیل کمیته رسیدگی به واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان شمالی به بحث و بررسی پرداخت و خواستار ارائه  گزارش مستندات و راهکاری های لازم به منظور پیشبرد اهداف و برنامه های اتاق  شد.

علی محمد جاجرمی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی استان نیز بر اهمیت تاثیرگذاری کمیسیون ها در بخش خصوصی تاکید کرد و مهم ترین هدف از تشکیل این جلسات را ایجاد همبستگی اعلام کرد چراکه  هر رویکردی با برگزاری جلسات پی در پی و با حضور کارشناسان و اعضا امکان پذیر است.

وی  خواستار تشکیل کمیته ای به نام کمیته رفع موانع تولید در بخش خصوصی شد  واظهارکرد: باید برای عملکرد بهتر درکمیته ها از خبره ترین کارشناسان ، مشاوران حقوقی ، بانکی و مالیاتی بهره برد .

هاتفی، مدیر عامل کشت و صنعت مزرعه سبز خرم فاروج نیز  افزود: تغییر قانون از سوی دولت مثل بانک ها ، گمرک و سازمان صنعت و معدن مهم ترین مسئله چند سال اخیر ما بوده است.

وی ادامه داد: علاوه بر این خواستار تشکیل دفاتر فروش صادراتی برای بازاریابی ، تبلیغات محصول و... با حمایت اتاق بازرگانی و با هزینه خود تولید کنندگان شد.

وی  مشکلات مالیاتی را جز اصلی ترین مشکلات این حوزه ذکر کرد و درخواست پیگیری های لازم از سوی اتاق شد.

هاتفی  اظهارداشت: بازدید میدانی از واحدهای تولیدی کمک شایانی به حل مشکلات خواهد کرد .

عبدالله  خدابنده عضو کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی استان نیز  درخواست اطلاع رسانی دقیق تر در رابطه با بخشنامه های واحد تولیدی و صنعتی در تمامی شهرستان های خراسان شمالی  از سوی اتاق بازرگانی  کرد.

ادامه مطلب