بیانیه اتاق بازرگانی و صنایع و معادن خراسان شمالی جهت دعوت از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس

اتاق بازرگانی خراسان شمالی به مناسبت گرامیداشت روز جهانی قدس با انتشار بیانیه ای از مردم ایران به ویژه مردم سرافراز خراسان شمالی جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان شمالی ، متن بیانیه به شرح ذیل آمده است:

حملات و هجوم وحشیانه رژیم اشغالگر اسرائیل در نوار غزه که منجر به شهادت مظلومانه روزه داران فلسطینی میگردد، نشان دهندۀ قساوت و بی رحمی رژیم صهیونستی است که با بی حرمتی و تجاوز به حریم ملت مظلوم فلسطین قلب ،همه ملل جهان بخصوص ملت های مسلمان را جریحه دار ساخته است .روز قدس یکى از مهمترین روزها در جهان اسلام است. شرکت فعالانه مسلمانان در مراسم روز جهانى قدس سبب قدرت و قوت مبارزین فلسطینی خواهد شد.دراین راستا هیأت رئیسه، هیأت نمایندگان و اعضای اتاق بازرگانی و تشکلهای صادراتی وکارکنان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن خراسان شمالی /بجنورد دوشادوش مردم غیور خراسان شمالی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت می نمایند.

لهذا اتاق بازرگانی و صنایع و معادن خراسان شمالی/بجنورد از تمامی آحاد مردم  و اعضای اتاق بازرگانی و اتاق تعاون و اتاق اصناف دعوت  می نماید که در یوم ا...روز قدس با  حضور باشکوه و دشمن شکن خود در راهپیمایی بزرگ روز قدس یکباردیگر  انسجام و یکپارچگی خود را اعلام فرمایند.

ادامه مطلب